O nás

Making
Life
Easy

EMOS - děláme život jednodušší.

Naší vášní je elektřina! Baví nás vyvíjet, vyhledávat a dodávat takové elektro výrobky, které díky své optimální ceně a kvalitě pomáhají našim obchodním partnerům uspět na současném vysoce konkurenčním trhu. Koncentrujte se na rozvoj svého podnikáni, šetřete náklady a komplikované věci nechte na nás. Výborná skladová dostupnost výrobků, rychlá logistika a jednoduchá komunikace jsou naše hlavní zbraně.

Představujeme EMOS

Společnosti EMOS již více než 30 let nabízejí výrobky drobného domácího elektra, které jsou součástí života každého z nás.

Pod značkou EMOS naleznete zejména baterie, světelné zdroje a svítidla pro domácí i průmyslové použití, prodlužovací přívody, svítilny, antény, drobná elektronická zařízení-multimetry, zkoušečky, zvonky atd.

Od roku 1993 jsme výhradním distributorem produktů společnosti GP Batteries, jednoho z nejvýznamnějších výrobců spotřebních i nabíjecích baterií, nabíječek, powerbanek, ručních svítilen a čelovek. Produkty značky GP Batteries distribuujeme na českém, slovenském, maďarském, slovinském a chorvatském trhu.

Obchodní a logistické centrum holdingu EMOS je situované v České republice, městě Přerov a jeho rozloha přesahuje 16.000 m2.

Informace o koncernu EMOS naleznete zde.

 

EMOS ve světě

O kvalitě výrobků EMOS se přesvědčuje až 400mil konečných spotřebitelů.

EMOS spol. s r.o. společně se svými sesterskými společnosti na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a Maďarsku dodávají své výrobky prostřednictvím sítě distributorů do 26 zemí Evropy k více než 400mil spotřebitelům v těchto zemích. V roce 2020 přesáhl konsolidovaný obrat holdingu EMOS 2,3 mld. CZK.

EMOS součástí nadnárodní skupiny LEGRAND

Legrand je celosvětovým specialistou na elektrickou a digitální infrastrukturu a nabízí výrobky a řešení s vysokou přidanou hodnotou, které zlepšují život tím, že mění prostory, kde lidé žijí, pracují a setkávají se.

Skupina Legrand zaměstnává více než 38 200 pracovníků v téměř 90 zemích a pracuje na zdokonalování elektrických a digitálních infrastruktur budov, pomáhá je digitalizovat a snižovat jejich uhlíkovou stopu. Legrand má řešení pro všechny typy budov – obytné budovy, datová centra a další nebytové budovy; stejně jako průmyslové prostory a infrastruktury. Technologické znalosti skupiny, její vedoucí pozice, šíře a rozmanitost nabídky, mezinárodní přítomnost a síla jejích značek dohromady dělají ze společnosti Legrand globálního lídra.

www.legrandgroup.com

Střípky z historie

Historie skupiny EMOS se začala psát v roce 1991 v Přerově, v malém průmyslovém městě ležícím v České republice. Během více než 30 let své existence jsme prošli dynamickým vývojem.

Mateřskou společností skupiny EMOS je EMOS CZ Group a.s., která vlastní 100% podíly ve společnostech EMOS spol. s r.o., EMOS Depo CZ s.r.o., EMOS SK, EMOS PL, EMOS HU a EMOS SI. Vznik skupiny EMOS umožňuje efektivnější řízení obchodní politiky napříč uskupením, centralizaci logistických procesů, využívaní synergie jednotného, centrálního nákupu a dovoluje těžit z kapitálové a ekonomické síly skupiny EMOS.

 1. založení společnosti EMOS spol. s r.o.
 2. založení dceřiné společnosti na Slovensku
 3. založení dceřiné společnosti ve Slovinsku
 4. vybudování moderního Eurologistického centra
 5. založení dceřiné společnosti v Polsku
 6. spuštění internetového obchodování pro partnery a koncové zákazníky
 7. začátek přechodu dceřiných společností na centralizovanou Eurologistiku
 8. vznik vlastní testovací laboratoře
 9. založení dceřiné pobočky v Maďarsku
 10. dokončení procesu přechodu všech dceřiných společností na centrální logistické centrum
 11. zahájení výstavby haly logistického centra a administrativní budovy
 12. vznik holdingové společnosti EMOS CZ Group a.s.
 13. redesign grafické tváře společnosti a představení nového loga
 14. dokončení areálu EMOS a změna sídla společnosti

Společenská odpovědnost

Ve společnosti EMOS jsme odhodláni jít příkladem ve společenské odpovědnosti a přispívat k pozitivním změnám ve světě, ve kterém podnikáme. Věříme, že společenská odpovědnost není pouze povinností, ale závazkem vůči našim zákazníkům, zaměstnancům, místním komunitám a životnímu prostředí.

Životní prostředí

#

Ochrana životního prostředí je pro nás jedním z nejdůležitějších pilířů naší společenské odpovědnosti. Aktivně se snažíme minimalizovat negativní dopady na životní prostředí v rámci našich firemních procesů. Pracujeme na zavádění ekologicky šetrných postupů a podporujeme programy recyklace a odpadového hospodářství.

Osvědčení o přínosu pro životní prostředí za rok 2023

Lidé

#

Společenské angažování je pro nás důležitou součástí naší identity. Jsme hrdí na to, že můžeme podporovat místní komunity, ve kterých působíme. Spolupracujeme s neziskovými organizacemi, charitativními institucemi a školami, abychom přispěli ke zlepšení života lidí a poskytli pomoc těm, kteří ji nejvíce potřebují.

Udržitelný rozvoj

#

Inovace je hnací silou našeho podnikání. Věříme v neustálé zlepšování a inovace ve všech oblastech naší činnosti. Zaměřujeme se na použití ekologicky šetrných materiálů u našich produktů a jejich balení.

Dodržování pravidel obchodní etiky

Dodržování obchodní etiky vyžaduje povědomí o problému. Společnost EMOS podniká pravidelné kroky k seznámení zaměstnanců s pravidly obchodní etiky. Snižujeme tím pravděpodobnost porušení předpisů o spravedlivé soutěži, protikorupčních zákonů, opatření proti praní špinavých peněz nebo kontroly vývozu.

Na základě této identity se společnost EMOS zavazuje předcházet korupci a podvodům a dodržovat pravidla hospodářské soutěže.

Prohlášení o dodržování závazku si můžete stáhnout ZDE.

Informace o ochraně oznamovatelů naleznete ZDE.

Zaujali jsme vás?

Chtěl byste se o nás dozvědět víc nebo získat cenovou nabídku?

Neváhejte nás kontaktovat>>>

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty