O nás

Making
Life
Easy

EMOS - děláme život jednodušší.

Naší vášní je elektřina! Baví nás vyvíjet, vyhledávat a dodávat takové elektro výrobky, které díky své optimální ceně a kvalitě pomáhají našim obchodním partnerům uspět na současném vysoce konkurenčním trhu. Koncentrujte se na rozvoj svého podnikáni, šetřete náklady a komplikované věci nechte na nás. Výborná skladová dostupnost výrobků, rychlá logistika a jednoduchá komunikace jsou naše hlavní zbraně.

Představujeme EMOS

Společnosti EMOS již více než 30 let nabízejí výrobky drobného domácího elektra, které jsou součástí života každého z nás.

Pod značkou EMOS naleznete zejména baterie, světelné zdroje a svítidla pro domácí i průmyslové použití, prodlužovací přívody, svítilny, antény, drobná elektronická zařízení-multimetry, zkoušečky, zvonky atd.

Od roku 1993 jsme výhradním distributorem produktů společnosti GP Batteries, jednoho z nejvýznamnějších výrobců spotřebních i nabíjecích baterií, nabíječek, powerbanek, ručních svítilen a čelovek. Produkty značky GP Batteries distribuujeme na českém, slovenském, maďarském, slovinském a chorvatském trhu.

Obchodní a logistické centrum holdingu EMOS je situované v České republice, městě Přerov a jeho rozloha přesahuje 16.000 m2.

Informace o koncernu EMOS naleznete zde.

 

EMOS ve světě

O kvalitě výrobků EMOS se přesvědčuje až 400mil konečných spotřebitelů.

EMOS spol. s r.o. společně se svými sesterskými společnosti na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a Maďarsku dodávají své výrobky prostřednictvím sítě distributorů do 26 zemí Evropy k více než 400mil spotřebitelům v těchto zemích. V roce 2020 přesáhl konsolidovaný obrat holdingu EMOS 2,3 mld. CZK.

Střípky z historie

Historie skupiny EMOS se začala psát v roce 1991 v Přerově, v malém průmyslovém městě ležícím v České republice. Během více než 30 let své existence jsme prošli dynamickým vývojem.

Mateřskou společností skupiny EMOS je EMOS CZ Group a.s., která vlastní 100% podíly ve společnostech EMOS spol. s r.o., EMOS Depo CZ s.r.o., EMOS SK, EMOS PL, EMOS HU a EMOS SI. Vznik skupiny EMOS umožňuje efektivnější řízení obchodní politiky napříč uskupením, centralizaci logistických procesů, využívaní synergie jednotného, centrálního nákupu a dovoluje těžit z kapitálové a ekonomické síly skupiny EMOS.

 1. založení společnosti EMOS spol. s r.o.
 2. založení dceřiné společnosti na Slovensku
 3. založení dceřiné společnosti ve Slovinsku
 4. vybudování moderního Eurologistického centra
 5. založení dceřiné společnosti v Polsku
 6. spuštění internetového obchodování pro partnery a koncové zákazníky
 7. začátek přechodu dceřiných společností na centralizovanou Eurologistiku
 8. vznik vlastní testovací laboratoře
 9. založení dceřiné pobočky v Maďarsku
 10. dokončení procesu přechodu všech dceřiných společností na centrální logistické centrum
 11. zahájení výstavby haly logistického centra a administrativní budovy
 12. vznik holdingové společnosti EMOS CZ Group a.s.
 13. redesign grafické tváře společnosti a představení nového loga
 14. dokončení areálu EMOS a změna sídla společnosti

Zaujali jsme vás?

Chtěl byste se o nás dozvědět víc nebo získat cenovou nabídku?

Neváhejte nás kontaktovat>>>

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty