Kompletní světelný servis

Making
Life
Easy

Kompletní světelný servis

Díky unikátní kombinaci našich zkušeností a špičkové skladové dostupnosti svítidel a světelných zdrojů EMOS se s námi můžete bez obav pustit do libovolně velkého projektu osvětlení. Můžete se spolehnout, že budou dokončeny včas, kvalitně a bez zbytečných průtahů. Navrhneme a dodáme Vám efektivní, úsporné a zdravé osvětlení domů a zahrad, administrativních a komerčních prostor, institucí, průmyslových hal, fasád, reklamních ploch i sportovišť.

Svítidla a světelné zdroje EMOS

Pro návrh a realizaci osvětlení využíváme zejména osvědčená svítidla a světelné zdroje značky EMOS, která vyvíjíme a dodáváme na náš trh v mnoha designových řadách a kategoriích dle vhodnosti použití.

Realizaci libovolného světelného projektu zajišťujeme bez zbytečných průtahů. Okamžitá dostupnost osvětlení značky EMOS díky více než 16 000 m2 skladové plochy je toho zárukou. Z pestré nabídky Vám dodáme svítidla a světelné zdroje s nejlepším poměrem ceny a užitné hodnoty na trhu.

Jak uspořit finance volbou správného osvětlení? Jaký typ světla je pro Váš projekt nejlepší? Inspirujte se v našem Project booku a Katalogu Lighting.

Nabídka pro projekty všech velikostí

Ať už chystáte rekonstrukci malého bytu, plánujete stavbu rodinného domu či velkých administrativních a komerčních prostor, z našeho sortimentu osvětlení EMOS si díky jeho šíři zaručeně vyberete. Navrhneme Vám efektivní, úsporné a zdravé osvětlení přesně dle Vašeho zadání.

Pro návrh osvětlení využíváme svítidla EMOS z těchto kategorií:

  • PROFI PLUS – profesionální produkty nejvyšší kvality, které vynikají vysokou světelnou účinností v kombinaci s naprostou spolehlivostí a úsporou provozních nákladů. Záruka: minimálně 5 let
  • PROFI/EXCLUSIVE – produkty splňující vysoké kvalitativní standardy umožňující profesionální nasazení (Profi) nebo produkty s vyšší přidanou hodnotou pro koncového uživatele (Exclusive). Záruka: minimálně 3 roky.
  • CLASSIC – osvětlení a světelné zdroje s optimálním poměrem cena/výkon, které vyhoví převážné většině běžných aplikací. Záruka: 2 až 3 roky.
  • ESSENTIAL – produkty pro ty, pro které je cena hlavním rozhodovacím kritériem. Přes svou příznivou cenu splňují všechny kvalitativní standardy a legislativní předpisy pro tento typ produktů. Záruka: 2 roky.

Volbou správného typu osvětlení EMOS dokážete ušetřit až 90 % stávajících provozních nákladů.

Služby pro světelné projekty

Provedeme pro Vás návrh a výpočet osvětlení, zpracujeme ekonomickou analýzu návratnosti úspor, zajistíme montáž i s elektroinstalací a provedeme měření osvětlení. Jsme certifikovaným partnerem společnosti DIALUX. Zbavte se s námi starostí s osvětlením!

  • Návrh a výpočet – zpracujeme pro Vás kompletní návrh osvětlení dle platných norem nebo definovaných požadavků. Světelné výpočty provádíme výhradně v programu Dialux
  • Ekonomická analýza návratnosti úspor – k vypracovanému návrhu osvětlení pro Vás zpracujeme výpočet energetické a finanční návratnosti. Pomůžeme Vám sestavit přesvědčivé obchodní zdůvodnění
  • Zajištění montáže s elektroinstalací – zajistíme pro Vás montáž dodaného osvětlení nebo dohled na Vámi zvolenou montážní firmu.
  • Měření osvětlení – po instalaci provedeme kontrolní měření instalovaného osvětlení pomocí kalibrovaných měřících přístrojů a vypracujeme pro Vás protokol dle příslušných norem.

Projekt s osvětlením EMOS pro Vás zpracujeme ZDARMA.

Jsme certifikovaným partnerem společnosti DIALUX.

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte kontaktovat našeho specialistu pro více informací či nezávaznou nabídku. Využít můžete i kontaktní formulář ZDE.

Prohlédněte si naše nejnovější realizace

Pro více ukázek realizací klikni ZDE.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty