Realizace

Making
Life
Easy

Rodinné domy a zahrady

Hledáte osvětlení pro svůj dům či byt? Jste na správném místě. Jsme připraveni vám nabídnout individuální řešení s ohledem na váš rozpočet a přání. Přizpůsobíme osvětlení interiéru tak, abychom vám vytvořili zdravý domov s kouzelnou atmosférou. K osvětlení domů neodmyslitelně patří i osvětlení fasád, bazénu či zahrady. Dopřejte si nadčasová svítidla z naší široké nabídky, které nikdy nevyjdou z módy. Díky nim bude váš domov krásnější a útulnější.

Administrativní a komerční prostory

Chcete vašim zaměstnancům vytvořit kvalitní pracovní prostředí, které jim nebude ubírat energii? Častým problémem administrativních prostor bývá přesvětlení nebo nerovnoměrné osvícení, které způsobuje únavu. Díky správně navrženému osvětlení dosáhnete lepší efektivity práce vašich zaměstnanců. Potřebujete osvětlit komerční prostory? I zde vám umíme pomoci. Svítidla s vysokým indexem podání barev zobrazí skutečnou a nezkreslenou barvu vašich výrobků a podpoří zrakový komfort zákazníka, který se u vás bude cítit příjemně a rád se do vašich prostor bude vracet.

Instituce a veřejné osvětlení

Řada obcí a měst v ČR modernizuje svoje veřejné osvětlení a vnitřní osvětlení v budovách ve své správě. Pohnutkou jsou nejčastěji úspory nákladů na energii, zvýšení komfortu či nutná celková rekonstrukce. Jsme připraveni s vámi řešit všechny tři tyto situace. Naše zkušenosti vás pomohou ochránit před nejčastějšími chybami při modernizaci osvětlení, mezi které patří např. nevhodně zvolený barevný tón osvětlení, nedostatečná rovnoměrnost osvětlení nebo instalace svítidel s nekvalitními předřadníky, která přestávají fungovat již po několika letech provozu. S námi budete mít osvětlení bez problémů.

Průmyslové, skladovací a zemědělské objekty

Jednou z našich specialit je osvětlení průmyslových prostor, skladů či zemědělských objektů. Ať už stavíte novou skladovací halu nebo rozšiřujete svou zemědělskou farmu, umíme vám navrhnout optimální osvětlení. Při návrhu a zpracování projektu vždy důkladně zohledňujeme provozní prostředí, zejména z hlediska prašnosti a okolních teplot. Tyto typy projektů jsou energeticky nejnáročnější, návrh a investice do kvalitního a efektivního osvětlení se vrátí v podobě ušetřených výdajů na provoz. Moderní průmyslová svítidla se dají ovládat nejen ovladačem, ale nabízíme i inteligentní řízení pomoci DALI systému. Protokol DALI se v automatizaci budov používá k řízení jednotlivých svítidel nebo jejich skupin.

Osvětlení sportovišť, reklamních ploch a budov

Projekty osvětlení tohoto typu musí vždy zohledňovat zejména předpokládané využití, flexibilitu pro případné další případné rozšiřování osvětlené, požadavky na teplotní, estetickou, mechanickou a povětrností odolnost. Všechny tyto parametry bereme v potaz při návrhu technického řešení. Na základě důkladné analýzy požadavků a potřeb pro vás navrhneme a realizujeme nejvýhodnější osvětlení sportoviště, reklamní plochy či budovy tak, aby byly splněny všechny platné normy, nedošlo k narušení vzhledu budov a bylo dosaženo maximální efektivity osvětlení.

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte kontaktovat našeho specialistu pro více informací či nezávaznou nabídku. Využít můžete i kontaktní formulář ZDE.