Spolupráce s EMOS

Making
Life
Easy

Spolupráce s EMOS

Hledáte spolehlivého obchodního partnera, který vás v podnikání podpoří a budete s ním moct řešit i komplikované obchodní případy? Je pro vás bezproblémová a rychlá komunikace s tímto partnerem důležitým kritériem při jeho volbě?

Jsme vám nablízku

#

Pobočky společnosti EMOS a distributory našich výrobků můžete nalézt již v 26 zemích Evropy.

Ať jste zástupce nadnárodního řetězce nebo významného online prodejce, nákupčí ve velkoobchodu či malý živnostník zabývající se prodejem elektro výrobků, jsme pro vás připraveni zpracovat nabídky, řešit technické dotazy či vám pomoci s prezentací a vystavením našich výrobků. 

Kdo nám důvěřuje?

K našim významným obchodním partnerům patří například obchodní sítě a velkoobchody Kaufland, Globus, OBI, EXPERT ČR, OKAY, AHOLD, DATART, ELKOV elektro, Sonepar ČR, Alza CZ a další.

Tým zkušených profesionálů

#

89 obchodních zástupců skupiny EMOS navštíví v průměru 650 zákazníků denně.

Jejich objednávky mohou vyřídit online přímo u nich dle aktuálních potřeb. Více než 30 specialistů je připraveno odpovědět na vaše technické dotazy.

Podpora prodeje je samozřejmostí

#

Pomůžeme vám s úpravou vizuální podoby vašich prodejních míst, vystavením výrobků, vybavíme vás POS, POP i tištěnými materiály, které usnadňují nabídku našich výrobků.

Pomocí elektronických newsletterů od nás budete pravidelně dostávat informace o nejzajímavějších cenových akcích, novinkách, motivačních programech, získaných oceněních apod.

B2B portál: dostupnost 24/7

#

Objednávejte výrobky EMOS on-line, pohodlně a rychle 24 hodin denně, každý den v týdnu a po celý rok prostřednictvím moderního B2B obchodního portálu.

Sledujte stav objednávek, generujte svůj zákaznický ceník, stahujte podpůrné produktové materiály, získávejte informace o nedodaném zboží, generujte obchodní reporty, reklamujte případné vady zboží a mnoho dalších funkcí.

Zaujali jsme vás?

Chtěl byste se o nás dozvědět víc nebo získat cenovou nabídku?

Neváhejte nás kontaktovat>>>

Informace o zpracování osobních údajů v obchodní komunikaci

Informace o zpracování osobních údajů poskytované ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen „GDPR“) zástupcům zákazníků a obchodních partnerů společnosti EMOS spol s r.o. naleznete v plném znění zde.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty