Světelné projekty

Making
Life
Easy

Světelné projekty

Připravujete pro svého zákazníka projekt nového osvětlení? Rozhodl jste se pro rekonstrukci svého domu, bytu nebo kancelářských prostor a a nejste si jistí, zda zvolená varianta přesně odpovídá vaším představám?

Výpočty osvětlení

#

Jsme schopni pro vás na míru zpracovat kompletní návrh osvětlení dle platných norem nebo definovaných požadavků. Světelné výpočty provádíme výhradně v programu Dialux.

Protokol obsahuje výsledky provedených výpočtů osvětlení dle požadovaných norem ČS (bodovou metodou) pro jednotlivé místnosti včetně výpočtu činitele oslnění UGR (v případě vnitřních prostor), seznam použitých svítidel, jejich množství, okótované půdorysy daných prostorů a jejich normálovou osvětlenost, minimálně jeden 3D pohled na daný prostor s vykreslením nepravých barev.

Jak uspořit finance volbou správného osvětlení? Jaký typ světla je pro váš projekt nejlepší? Inspirujte se v našem Project booku a Katalogu Lighting.

Ceník služby

Ceny jsou individuální dle náročnosti projektu. Pro více informací či nezávaznou nabídku nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře, který naleznete ZDE.

 

Měření osvětlení

#

Službu měření osvětlení provádíme pomocí kalibrovaných měřících přístrojů. Po naměření hodnot vypracujeme protokol o měření, který obsahuje povinné informace dle ČSN 360011 pro umělé osvětlení nebo dle ČSN 73 0580 pro denní osvětlení.

Ceník služby

Ceny jsou individuální dle náročnosti projektu. Pro více informací či nezávaznou nabídku nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře, který naleznete ZDE.

 

Osvětlení na míru

#

Zajistíme pro vás kompletní světelný servis přesně dle zadání. Služba osvětlení na míru se skládá z návrhu a výpočtu osvětlení, ekonomické analýzy návratnosti úspor, zajištění montáže i s elektroinstalací a měření osvětlení.

Návrh a výpočet → Ekonomická analýza návratnosti úspor → Zajištění montáže s elektroinstalací → Měření osvětlení

Jsme certifikovaným partnerem společnosti DIALUX.

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte kontaktovat našeho specialistu pro více informací či nezávaznou nabídku. Využít můžete i kontaktní formulář ZDE.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty