Montáž a elektroinstalace

Making
Life
Easy

Montáž a elektroinstalace

Dokonalý výsledek ovlivňuje nejen pečlivý výběr osvětlení, ale i dobře připravená elektroinstalace a samotná montáž. Již při přípravě projektu osvětlení navrhneme optimální počet světelných okruhů, umístění elektrických vývodů, zvážíme možnost stmívání či dálkové ovládání. Následně provedeme odbornou montáž tak, aby výsledek přesně odpovídal vypočteným parametrům osvětlení.

Montáž a elektroinstalace

Náš tým tvoří zkušení projektanti v oblasti elektro a osvětlení, ale také techničtí pracovníci, kteří montáž osvětlení realizují. Dokážeme tak projekt osvětlení zpracovat jako jeden celek a zajistit hladký průběh všech jeho navazujících činností.

Zajistíme pro Vás instalaci klasického i automaticky řízeného osvětlení pro běžné využití, pro specializovaná pracoviště, komerční, skladovací, zemědělské i venkovní prostory. V případě, že to aktuální legislativa vyžaduje, postaráme se ve Vašem objektu i o instalaci nouzového osvětlení podle všech platných norem.

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte kontaktovat našeho specialistu pro více informací či nezávaznou nabídku. Využít můžete i kontaktní formulář ZDE.

Prohlédněte si naše nejnovější realizace

Pro více ukázek realizací klikni ZDE.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty