Vývoj a testování výrobků EMOS

Making
Life
Easy

Vývoj a testování

Bedlivě sledujeme trendy v oboru a přenášíme je prostřednictvím našich obchodních partnerů ke koncovým uživatelům v podobě nových výrobků EMOS. Dobré jméno naší značky, kvalita výrobků a důvěra těch, kteří je prodávají, jsou velkým závazkem, který se při vývoji, výběru a testování kvality všech výrobků EMOS snažíme nezklamat.

Optimální cena a kvalita našich výrobků

#

Jak jí dosahujeme? V naší nabídce naleznete výrobky vyvíjené týmem specialistů a produkt manažerů EMOS společně s předními světovými výrobci v oboru.

Tvoříme tak sortiment, který obsahuje unikátní výrobky přesně splňující cenové, kvalitativní, užitné, estetické i legislativní požadavky kladené na ně jednotlivými trhy, na které jsou pod značkou EMOS dodávány.

Díky přísným nárokům na kvalitu poskytujeme na vybrané sortimentní řady záruku až 5 let.

Tisíce testů kvality

#

Součástí vývoje každého produktu je precizní testování a laboratorní výzkum.

Každý náš výrobek podléhá přísné kontrole kvality u týmu inspekčních zaměstnanců přímo u výrobce a následně i v naší vlastní laboratoři. Provádíme bezmála 1 100 testů ročně, na které dohlíží 25 specialistů.

Vybavení laboratoře je přizpůsobené portfoliu produktů, které na trh dodáváme.

Jedním z klíčových zařízení je integrační koule, která slouží na měření parametrů světelných zdrojů. Dalším významným zařízením je goniofotometr, který slouží na měření vyzařovací charakteristiky svítidel.

Laboratoř je dále vybavena termokamerami, počítačem řízenou světelnou lavicí na test životnosti světelných zdrojů, zařízením pro zkoušku žhavou smyčkou, testery baterií, akumulátorů a dalším špičkovým vybavením.

Díky testování si stojíme za hodnotami, které uvádíme na obalech a garantujeme nezávadnost a bezpečnost každého produktu.

Chráníme přírodu

#

Hledáme optimální cestu, jak uspokojit rostoucí požadavky na udržitelný rozvoj a zároveň chránit zboží při manipulaci a přepravě.

Disponujeme vlastním designerským centrem s kvalifikovaným týmem grafických designérů, kteří při návrhu a vývoji obalů bedlivě sledují nejnovější obalové trendy.

Chováme se ekologicky. Spolupracujeme se společností ASEKOL na recyklaci vysloužilých elektrospotřebičů.

Od neziskové společnosti ECOBAT, která zajišťuje sběr a recyklaci baterií v České republice, jsme za naši činnost obdrželi OSVĚDČENÍ O PŘÍNOSU PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ. Více informací naleznete zde. 

Klademe důraz na využití recyklovatelných obalových materiálů a snižování objemu používaného obalového materiálu.

Testováno záchranáři

#

Svítilny a čelovky EMOS a GP Batteries pravidelně prochází testem kvality během cvičení integrovaných záchranných složek Rescue Patrol.

U svítilen a čelovek se v extrémních podmínkách prověřují parametry jako doba svícení, odolnost zpracování, možnost dobíjení z vozidla či dosvit.

O spolehlivosti naší společnosti svědčí i certifikáty, které zaručují kvalitu prodávaného zboží, rychlost dodání a spolehlivost v oblasti poskytování služeb.

Zaujali jsme vás?

Chtěl byste se o nás dozvědět víc nebo získat cenovou nabídku?

Neváhejte nás kontaktovat>>>

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty