Dostupnost zboží a pokročilá logistika

Making
Life
Easy

Dostupnost zboží a pokročilá logistika

Pomáháme vám spořit náklady a nenutíme vás vytvářet velké skladové zásoby elektro výrobků. Jedním z pilířů naší dlouhodobé strategie je zajištění excelentní skladové dostupnosti našeho sortimentu a expresní přepravu na místo určení. Dbáme na to, abyste své zboží dostali včas a dle domluvy, kterou jste s námi uzavřeli v okamžiku nákupu.

Excelentní dostupnost výrobků

#

Logistické a skladové centrum EMOS je situované v České republice, městě Přerov. Rozděleno je na tři logické celky – sklady zásobní a vychystávací, sklad kontroly, balení a expedice.

Celková skladovací plocha přesahuje 16 000 m2 a umožňuje pro vás držet více jak 95 % položek z našeho sortimentu stále skladem a v dostatečné zásobě.

Během jednoho dne vyexpedujeme až 29 400 položek, 3 600 balíků a 360 europalet, které dodáváme do 26 zemí Evropské Unie.  Kapacita našich skladů je 22 000 paletových pozic, 1 200 policových regálů a 2 600 přepravek ve výškovém automatizovaném zakladači.

Vysoký stupeň automatizace

#

V roce 2017 jsme realizovali investici za více jak 300 mil Kč, která umožnila automatizaci provozu skladů a operativní dodávky zboží za velmi krátkou dobu.

V našich skladech naleznete více než 2 km válečkových drah, využíváme plně automatizované regálové systémy KARDEX pro drobný sortiment a další moderní technologie, např. RFID kódy.

Expresní logistika

#

Zboží od nás máte k dispozici obvykle do 24 h od objednání.

Naprostou většinu zásilek odesíláme ještě tentýž, nejpozději pak následující pracovní den po objednání.  Pro přepravu zásilek využíváme renomované světové přepravce (DHL, Fedex, GLS, UPS, Geis, GW atd.).

Zaujali jsme vás?

Chtěl byste se o nás dozvědět víc nebo získat cenovou nabídku?

Neváhejte nás kontaktovat>>>

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty