Měření osvětlení

Making
Life
Easy

Měření osvětlení

Osvětlení pro Vás změříme zejména pro účely kolaudace. Provádíme ho luxmetry v laboratorní třídě přesnosti a získáte od nás protokol z měření včetně kalibračních listů a certifikátu způsobilosti. Měřením osvětlení po instalaci nových svítidel ověříme skutečný stav osvětlenosti a porovnáme tak hodnoty s předešlým výpočtem osvětlení. Vy tak budete mít jistotu, že získáváte přesně to, co jsme pro Vás v rámci světelného projektu navrhli.

Měření osvětlení

Službu měření osvětlení provádíme výhradně pomocí pravidelně kalibrovaných měřících přístrojů. Po naměření hodnot pro Vás vypracujeme protokol o měření, který obsahuje všechny povinné informace dle ČSN 360011 pro umělé osvětlení nebo ČSN 73 0580 pro denní osvětlení.

Protokol o měření osvětlení obsahuje informace dle normy ČSN 360011, mezi které patří: název objektu, účel měření, datum a čas měření, teplotu, charakter měření, způsoby měření, výsledky měření, celkový výsledek a upozornění provozovateli pro zprávu osvětlovací soustavy.

Realizujete s námi projekt osvětlení? Pak je pro vás tato služba zcela ZDARMA.

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte kontaktovat našeho specialistu pro více informací či nezávaznou nabídku. Využít můžete i kontaktní formulář ZDE.

Prohlédněte si naše nejnovější realizace

Pro více ukázek realizací klikni ZDE.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty