Kariéra

Making
Life
Easy

Skladník

Společnost EMOS existuje na evropském trhu od roku 1991. Jsme moderní, obchodní firma, která vyrostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami ve Slovenské republice, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku. Nabízíme širokou škálu elektro zboží, určenou jak pro běžné uživatele, tak pro náročné profesionály. Společnými prvky všech produktů EMOS jsou funkčnost, spolehlivost a vysoká úroveň kvality. EMOS je rovněž exkluzivním distributorem značky GP Batteries na českém, slovenském, maďarském, slovinském a chorvatském trhu. Od roku 2022 jsou společnosti EMOS součástí nadnárodní skupiny Legrand, která je celosvětovým specialistou na elektrickou a digitální infrastrukturu a nabízí výrobky a řešení s vysokou přidanou hodnotou.
Nabízíme zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu. Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.

Náplň práce:

  • Ukládání zboží na určená místa v regálovém systému provozního skladu
  • Vychystávání zboží pro výdej (na základě vyskladňovacího příkazu)
  • Tvorba paletových jednotek, popř. ucelených balíků pro expedici
  • Přemísťování zboží v rámci skladu
  • Předávání vychystaného zboží na výstupní kontrolu
  • Kontrola zboží, jeho příprava k expedici a skládání exportních kartonů na palety

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Aktivní přístup k práci
  • Přesnost a bezchybnost při plnění úkolů
  • Pečlivost a důslednost
  • Základní znalost práce na PC
  • Časová flexibilita
  • Trestní bezúhonnost
  • Velmi dobrá fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • Práci v technologicky moderně vybaveném logistickém centru
  • Čisté pracovní prostředí