Easy

Produktový manažer/ka

Společnost EMOS existuje na evropském trhu od roku 1991. Jsme moderní, obchodní firma, která vyrostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami ve Slovenské republice, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku. Nabízíme širokou škálu elektro zboží, určenou jak pro běžné uživatele, tak pro náročné profesionály. Společnými prvky všech produktů EMOS jsou funkčnost, spolehlivost a vysoká úroveň kvality. EMOS je rovněž exkluzivním distributorem značky GP Batteries na českém, slovenském, maďarském, slovinském a chorvatském trhu. Od roku 2022 jsou společnosti EMOS součástí nadnárodní skupiny Legrand, která je celosvětovým specialistou na elektrickou a digitální infrastrukturu a nabízí výrobky a řešení s vysokou přidanou hodnotou.
Nabízíme zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu. Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.

Máte zkušenosti v oblasti obchodu a/nebo marketingu? Domluvíte se anglicky? Hledáme talentované, proaktivní osoby s obchodně-marketingovými předpoklady, jejichž primárním posláním bude správa portfolia vánočního osvětlení a dekorací.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Správa produktového portfolia (vánoční osvětlení)
  • Tvorba marketingové strategie svěřených produktů
  • Výběr nových produktů pro zavedení do prodeje v jednotlivých zemích
  • Agenda spojená se zavedením nového produktu do portfolia
  • Vyjednávání s dodavatelem, návštěvy veletrhů a výrobních závodů (převážně v oblasti JV Asie)
  • Produktová podpora prodejním týmům
  • Analýza trhu, mapování konkurence
  • Prezentace produktů a produktová školení mezinárodním obchodním týmům v rámci uskupení EMOS

PROFIL VHODNÉHO KANDIDÁTA

  • Aktivní znalost AJ (komunikace se zahraničními dodavateli)
  • Orientace a zájem o problematiku produktového marketingu
  • Praxe v oboru produktového managementu / marketingu výhodou
  • Samostatnost, proaktivní přístup k práci
  • Technické zaměření a orientace v oblasti elektro produktů výhodou
  • Ochota samostatně cestovat v rámci ČR i zahraničí (zejména do zemí JV Asie)
  • Komunikativní dovednosti
  • Dobrá znalost práce na PC (Office 365)
  • Orientace na zákazníka
  • ŘP sk B.

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti s dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na evropském trhu
  • Konkurenceschopné mzdové ohodnocení
  • Motivující a dynamické pracovní prostředí
  • Notebook a mobilní telefon
  • Možnost práce z domu 1x týdně
  • Další zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, stravenkový paušál, slevy na zboží)

Nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: Přerov

Zaujali jsme Vás? Další informace Vám rádi sdělíme, budete-li nás kontaktovat.

Obor:
Produktový management

Tuto pozici obsazuje

Jan Novák
Tel.: +420 581 261 168
mobil: +420 607 033 605
E-mail: jan.novak@emos.cz