Easy

Manažer pro klíčové zákazníky – Export

Společnost EMOS existuje na evropském trhu od roku 1991. Jsme moderní, obchodní firma, která vyrostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami ve Slovenské republice, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku. Nabízíme širokou škálu elektro zboží, určenou jak pro běžné uživatele, tak pro náročné profesionály. Společnými prvky všech produktů EMOS jsou funkčnost, spolehlivost a vysoká úroveň kvality. EMOS je rovněž exkluzivním distributorem značky GP Batteries na českém, slovenském, maďarském, slovinském a chorvatském trhu. Od roku 2022 jsou společnosti EMOS součástí nadnárodní skupiny Legrand, která je celosvětovým specialistou na elektrickou a digitální infrastrukturu a nabízí výrobky a řešení s vysokou přidanou hodnotou.
Nabízíme zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu. Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.

Máte zkušenosti s obchodováním na zahraničních trzích? Dokážete pracovat samostatně a převzít odpovědnost za výsledky své práce? EMOS spol. s r.o. hledá obchodníka s manažerskými dovednostmi do svého exportního týmu.

Náplň práce:

  • Efektivní využívání obchodních příležitostí u stávajících i nových zákazníků na evropských trzích
  • Pravidelný průzkum trhu
  • Monitoring konkurence
  • Akvizice nových zákazníků
  • Vedení obchodních jednání, vyjednávání obchodních smluv a podmínek spolupráce

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné stabilní společnosti s mezinárodním přesahem, dlouholetou tradicí a jedinečným postavením na evropském trhu
  • Zajímavou práci na projektech s mezinárodním přesahem
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Laptop, mobilní telefon
  • 25 dnů dovolené a další zaměstnanecké benefity

Nutné předpoklady:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Minimálně 2letá praxe na obdobné obchodní pozici
  • Znalost angličtiny alespoň na úrovni B2
  • Znalost němčiny výhodou
  • Samostatnost a odpovědnost
  • Ochota cestovat v rámci Evropy
  • Chuť učit se a proaktivní přístup
  • Počítačová gramotnost s pokročilými dovednostmi v MS Office
  • Řidičský průkaz sk. „B“ (aktivní řidič)

Termín nástupu: dle dohody

Místo výkonu práce: Přerov

Zaujali jsme Vás? Další informace Vám rádi sdělíme, budete-li nás kontaktovat.

Tuto pozici obsazuje

Michaela Lupačová
Tel.: +420 581 261 125
mobil: +420 606 379 679
E-mail: michaela.lupacova@emos.cz