Kariéra

Making
Life
Easy

HR Generalista

Kdo jsme?

Společnost EMOS existuje na evropském trhu od roku 1991. Jsme moderní, obchodní firma, která vyrostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami ve Slovenské republice, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku. Nabízíme širokou škálu elektro zboží, určenou jak pro běžné uživatele, tak pro náročné profesionály. Společnými prvky všech produktů EMOS jsou funkčnost, spolehlivost a vysoká úroveň kvality. EMOS je rovněž exkluzivním distributorem značky GP Batteries na českém, slovenském, maďarském, slovinském a chorvatském trhu. Od roku 2022 jsou společnosti EMOS součástí nadnárodní skupiny Legrand, který je celosvětovým specialistou na elektrickou a digitální infrastrukturu a nabízí výrobky a řešení s vysokou přidanou hodnotou.

Nabízíme zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu. Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Nábory
    Plánování a realizace náborových procesů pro obsazení volných pozic v rámci společnosti.
    Sledování trendů na trhu práce a přizpůsobování náborových strategií podle aktuálních potřeb.
    Proaktivní vyhledávání potenciálních kandidátů, včetně využívání sociálních sítí a profesních platforem.
    Provedení pohovorů a hodnocení kandidátů, spolupráce s manažery při výběrových řízeních.
  • Vzdělávání a rozvoj
    Plánování a koordinace vzdělávacích programů pro zaměstnance, včetně interního školení a rozvojových programů.
    Identifikace potřeb v oblasti odborného rozvoje a spolupráce se zaměstnanci na jejich plánování.
    Sledování úspěšnosti vzdělávacích aktivit a vyhodnocování jejich efektivity.
  • Spolupráce se školami a vzdělávacími institucemi
  • Reporting mateřské centrále – HR projekty v rámci Legrand Group
  • CSR agenda
  • Zajištění pracovně-právní agendy

PROFIL VHODNÉHO KANDIDÁTA:

  • Nutná předchozí zkušenost na příslušné pozici, ideálně v nadnárodní společnosti
  • Znalost pracovně-právní legislativy
  • Zájem o aktuální trendy v HR
  • Zkušenost s HR marketingem velkou výhodou
  • Výborná znalost angličtiny, a to jak písemná, tak ústní
  • Počítačová gramotnost s pokročilými dovednostmi v MS Office
  • Řidičský průkaz sk. „B“ (aktivní řidič)
  • Osobnostní předpoklady pro práci s citlivými údaji/v HR oblasti

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti s dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Konkurenceschopné mzdové ohodnocení
  • Motivující a dynamické pracovní prostřed
  • Notebook a mobilní telefon
  • Možnost občasné práce z domova (home office)
  • Další zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, sleva na zboží…)

Termín nástupu: dle dohody

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a přihlaste se formou zaslání strukturovaného životopisu na e-mail: michal.gramblicka@emos.cz.

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Personalistika

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička

Tel: +420 581 261 128
Mob: +420 606 639 779
E-mail: michal.gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

    Dokumenty ke stažení
    Všechny dokumenty