Kariéra

Making
Life
Easy

EMOS Absolventský program – Junior manažer logistiky

Hledáme talentované uchazeče do absolventského programu s potenciálem k dalšímu kariérnímu rozvoji na vedoucí pozice v oblasti skladové logistiky.

Kdo jsme?

Společnost EMOS existuje na evropském trhu od roku 1991. Jsme moderní, obchodní firma, která vyrostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami ve Slovenské republice, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku. Nabízíme širokou škálu elektro zboží, určenou jak pro běžné uživatele, tak pro náročné profesionály. Společnými prvky všech produktů EMOS jsou funkčnost, spolehlivost a vysoká úroveň kvality. EMOS je rovněž exkluzivním distributorem značky GP Batteries na českém, slovenském, maďarském, slovinském a chorvatském trhu. Od roku 2022 jsou společnosti EMOS součástí nadnárodní skupiny Legrand, který je celosvětovým specialistou na elektrickou a digitální infrastrukturu a nabízí výrobky a řešení s vysokou přidanou hodnotou.
Nabízíme zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu. Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.

Co tě čeká?

Práce pod vedením zkušených manažerů logistiky v oblasti řízení a rozvoje skladové logistiky. Budeš mít možnost se aktivně zapojit do řízení a rozvoje jednoho z nejmodernějších logistických skladů na Moravě. Po důkladném zaškolení očekáváme Tvůj aktivní přístup při zavádění nových technologií, včetně vlastních návrhů na zlepšení a na jejich uvedení do praxe. Ve své činnosti budeš v úzkém kontaktu se zkušenými manažery.

Koho hledáme?

Hledáme šikovné absolventy s nadšením učit se novým věcem a předpoklady pro potenciální další růst ve firmě.

 • VŠ, VOŠ vzdělání (v oblasti elektro velkou výhodou, ale ne podmínkou)
 • Aktivní znalost angličtiny min. úroveň B1
 • Velmi dobré uživatelské znalosti práce na PC (Office 365)
 • Analytické dovednosti a schopnost hledat v datech trendy a možnosti řešení
 • Řidičský průkaz skupiny B
 • Prezentační a komunikativní dovednosti
 • Osobnostní předpoklady k vedení lidí v budoucnu
 • Chuť na sobě dlouhodobě pracovat

Co můžeme nabídnout?

Úspěšným absolventům programu nabízíme práci v oblasti řízení skladových procesů s reálnou možností kariérního růstu do středního a vyššího managementu firmy. Samozřejmě nabízíme zkušenosti a znalosti našich odborných zaměstnanců:

 • Zázemí stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
 • Moderní pracovní prostředí
 • Osobní i profesní růst do pozice ve středním i vyšším managementu firmy
 • Motivující a dynamické pracovní prostředí
 • Další zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, firemní akce, stravenky, apod.)

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a přihlaste se formou zaslání strukturovaného životopisu na e-mail: michaela.lupacova@emos.cz.

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Logistika

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michaela Lupačová
Tel.: +420 581 261 125
mobil: +420 607 022 961
E-mail: michaela.lupacova@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.


  Dokumenty ke stažení
  Všechny dokumenty