Kariéra

Making
Life
Easy

Architekt IS

Pro centrálu společnosti EMOS v Přerově, člena skupiny LEGRAND, hledáme kolegu na pozici Architekta IS. Budete se podílet na návrhu a vývoji ERP řešení MS Dynamics NAV (resp. Business Central) pro potřeby seskupení společností EMOS. Staňte se součástí týmu ve špičkovém oddělení naší společnosti a podílejte se na vytvoření robustního a moderního ERP systému.

Náplň práce:

  • Rozšíření NAV o nové moduly a s tím spojená analýza náročnosti,
    proveditelnosti a zpracování technické dokumentace
  • Návrh a realizace propojení NAV se softwary a zařízeními třetích stran
  • Spolupráce s klíčovými uživateli na definici požadavků
  • Programování nových funkcí systémů Microsoft Dynamics NAV nebo jejich zadání týmu programátorů
  • Komunikace s kolegy na centrále a v zahraničí (SK, PL, SI, HU)

Očekáváme tyto zkušenosti a znalosti:

  • Znalost MS Dynamics NAV a základních podnikových procesů
  • Zkušenosti s vývojem v C/AL nebo AL a tvorbou reportů
  • Požadovaná znalost MS SQL, T-SQL (pohledy, uložené procedury, optimalizace)
  • Vítaná zkušenost se skladovým modulem a provozem skladů obecně
  • Vítaná zkušenost s C#, .NET, WPF, JS, MS Visual Studio
  • Vítaná zkušenost se SAP S4 HANA
  • Vítaná znalost MIS (Cognos, Power BI)
  • Vítaná znalost WebServices, RestAPI a komunikačních technologií obecně
  • Vítaná znalost prostředí M365 vč. GraphAPI

Dále předpokládáme:

  • Znalost AJ na komunikační úrovni
  • Analytické schopnosti
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Schopnost samostatné práce
  • Bezproblémové mezilidské vztahy

Nabízíme:

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Účast na zajímavých projektech
  • Odborné kurzy přímo na pracovišti
  • Příležitost k profesnímu růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Notebook, mobil
  • Kombinaci práce v kanceláři v Přerově a z domova (dle domluvy)

–          místo výkonu práce: Přerov

Zaujali jsme Vás? Další informace Vám rádi sdělíme, budete-li nás kontaktovat.

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

    Dokumenty ke stažení
    Všechny dokumenty