Kariéra

Making
Life
Easy

Technik

Zajímáte se o techniku a oblast elektro?  Domluvíte se anglicky? Hledáme schopné, proaktivní osoby s obchodně-marketingovými předpoklady, jejichž primárním posláním bude výběr vhodných produktů včetně dodavatele a jejich zavedení do prodeje. Uplatnění u nás najde talentovaný VŠ absolvent i zkušený manažer se zájmem vést produktové týmy.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajištění agendy spojené se zavedením nového produktu, životním cyklem produktu a jeho vyřazením
  • Příprava dokumentů k vybraným produktům: návod na obsluhu, montáž, podklady pro tvorbu obalu, podklady pro reklamačního technika a vstupní kontrolu kvality
  • Zajištění technické analýzy pro rozhodování o nákupu produktu: kvalita, funkčnost, posouzení technického řešení, bezpečnost
  • Produktový technicko-informační servis vůči interním a externím zákazníkům
  • Správa technické a certifikační dokumentace

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání (obor elektro)
  • Vyhláška 50 / 1978 Sb. Výhodou
  • Zaměření a orientace na spotřební elektro-produkty
  • Zkušenost se sortimentem elektro velkou výhodou
  • Komunikativní dovednosti (kontakt se zákazníky či dodavateli)
  • Angličtina – středně pokročilá úroveň
  • Dobrá znalost práce na PC – MS Office
  • Orientace na zákazníka
  • Přesnost, pečlivost
  • Manuální zručnost
  • ŘP sk B.

NABÍZÍME:

  • Zázemí ryze české stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Zajímavou práci kombinující technickou a produktovou činnost
  • Využívání interní zkušebny vybavenou moderní měřící technikou
  • Možnost osobního i profesního růstu zejména v rámci oddělení produktového vývoje
  • Zaměstnanecké benefity (firemní akce, 25 dní dovolené, stravenkový paušál…)
  • Místo výkonu práce – Přerov

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Servis

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

    Dokumenty ke stažení
    Všechny dokumenty