Kariéra

Making
Life
Easy

Technik pro telekomunikační systémy (zabezpečovací technika)

Hledáme nového kolegu do týmu za účelem provádění výstavby a servisu telekomunikačních systémů a počítačových sítí – kamerových systémů a zabezpečovací techniky.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Obchodně technický servis zákazníkům
  • Servisní a montážní práce u zákazníků
  • Výběr dodavatelů technologie telekomunikačních systémů a počítačových sítí – kamerových a zabezpečovacích systémů
  • Technická podpora zákazníkům
  • Sledování trendů ve svěřené oblasti telekomunikačních / kamerových systémů

POŽADUJEME:

  • Elektrotechnické vzdělání SŠ nebo VŠ
  • Praxe není podmínkou, pozice vhodná i pro absolventy
  • Vyhláška č.50, § 6 podmínkou
  • Znalost problematiky datových sítí a telefonních ústředen / kamerových a zabezpečovacích systémů velkou výhodou
  • Uživatelská znalost PC /MS Office/
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost, schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi
  • Vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci
  • Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • Orientaci na zákazníka

NABÍZÍME:

  • Zázemí silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Stabilní práci s možností osobního i profesního růstu
  • Zaměstnanecké benefity (firemní akce, 25 dní dovolené, stravenkový paušál atd.)
  • Místo výkonu práce – Přerov
  • Termín nástupu: dle dohody

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a přihlaste se formou zaslání strukturovaného životopisu na e-mail: lupacovami@emos.cz, tel: 581 261 125, 606 379 679. Kontaktní osoba: Mgr. Michaela Lupačová.

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Servis

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

    Dokumenty ke stažení
    Všechny dokumenty