Kariéra

Making
Life
Easy

Technik – specialista na produktové poradenství

Máte vztah k technice? Umíte anglicky a baví Vás komunikace s lidmi (zákazníky)? V současnosti hledáme vhodné kandidátky na otevřenou pozici.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Komunikace se zákazníky (spotřebiteli) v CZ a SK, řešení technických dotazů k produktům EMOS telefonicky, e-mailem nebo přes chat
  • Analýza opakujících se dotazů – řešení a úprava informací k produktům k lepší prezentaci zboží
  • Produktové poradenství a komunikace se zástupci sesterských společností (HU, PL, SI) s využitím AJ
  • Agenda spojená se zavedení nových produktů na trh, životním cyklem produktů a jejich vyřazením (příprava dokumentace, technická analýza, návody, podklady pro obal apod.)

PROFIL VHODNÉHO KANDIDÁTA:

  • SŠ vzdělání (obor elektro výhodou)
  • Vyhláška 50 / 1978 Sb. Výhodou
  • Zaměření a orientace na spotřební elektro-produkty
  • Zkušenost se sortimentem elektro velkou výhodou
  • Komunikativní dovednosti (kontakt se zákazníky)
  • Angličtina – středně pokročilá úroveň
  • Dobrá znalost práce na PC – MS Office
  • Orientace na zákazníka
  • Přesnost, pečlivost

NABÍZÍME:

  • Zázemí ryze české stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Zajímavou práci kombinující technickou a obchodně poradenskou činnost
  • Možnost osobního i profesního růstu zejména v rámci oddělení produktového vývoje
  • Zaměstnanecké benefity (firemní akce, 25 dní dovolené, stravenky)
  • Místo výkonu práce – Přerov

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Produktový management

Vhodné pro:
Absolventy

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty