Kariéra

Making
Life
Easy

Systémový administrátor – junior

Do našeho týmu IT specialistů hledáme kolegu se zkušenostmi na poli informačních technologií, jehož primární náplní práce bude správa a zajištění IT řešení a služeb v naší společnosti. Nemusíte mít hluboké znalosti v této problematice, stačí, když Vás tato problematika zajímá a budete mít chuť se učit!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajištění IT podpory zaměstnancům společnosti zejména v oblastech:
    • Instalace a konfigurace stolních počítačů, notebooků a mobilních telefonů, tabletů
    • Pravidelná údržba hardwaru (počítače, tiskárny, prvky počítačové sítě atd.)
    • Aplikační podpora uživatelům PC ve společnosti (instalace softwaru, odzkoušení instalovaného softwaru, zaškolení uživatelů)
    • První podpora uživatelům při řešení jejich problémů
    • Zajištění a údržba antivirové ochrany PC
    • Servis a konfigurace tiskových řešení

PROFIL VHODNÉHO KANDIDÁTA:

  • SŠ (elektro obor výhodou)
  • Dobrá znalost instalace a správy klientských stanic (OS Windows)
  • Orientaci v oblasti sítí a síťových protokolů
  • Základní znalost AJ v souvislosti se sebevzděláváním a řešením problémů (čtení manuálů, porozumění vzdělávacím webinářům a dalším zdrojům)
  • Zkušenost s administrací Windows systémů
  • Výhodou zkušenosti s Microsoft System Center
  • Výhodou zkušenosti s Office 365
  • Zájem o nové technologie a chuť na sobě pracovat
  • ŘP skupiny B

NABÍZÍME:

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu
  • Moderně vybavené pracoviště
  • Odborné vedení a vzdělávání v oblasti IT
  • Zázemí stabilní, ale dynamické společnosti s dlouholetou tradicí a výjimečným postavením na trhu
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení s garancí růstu v závislosti na získané kvalifikaci a pracovním výkonu
  • Notebook a mobilní telefon
  • 25 dnů dovolené a další zaměstnanecké benefity (firemní akce, stravenkový paušál, apod.)

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Informační technologie

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

    Dokumenty ke stažení
    Všechny dokumenty