Kariéra

Making
Life
Easy

Servisní technik pro telekomunikační, datové a zabezpečovací systémy

Hledáme nového kolegu do týmu za účelem provádění výstavby a servisu telekomunikačních systémů a počítačových sítí, popř. PZTS, EPS, CCTV.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajišťuje obchodně technický servis zákazníkům
  • Provádí servisní a montážní práce u zákazníků
  • Podílí se na výběru dodavatelů technologie telekomunikačních systémů a počítačových sítí, popř. PZTS, EPS a CCTV
  • Poskytuje zákazníkům nezbytnou technickou podporu
  • Sleduje vývoj produktů a trendů v dané oblasti

POŽADUJEME:

  • Elektrotechnické vzdělání SŠ nebo VŠ v oblasti telekomunikací či slaboproudých systémů
  • Praxe není podmínkou, pozice vhodná i pro absolventy
  • Vyhláška č.50, § 6
  • Znalost problematiky datových sítí a telefonních ústředen či zabezpečovací techniky velmi vítaná
  • Uživatelská znalost PC /MS Office/
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost, schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi
  • Vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci
  • Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • Orientaci na zákazníka

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Zajímavou práci v rychle se rozvíjejícím segmentu elektropříslušenství
  • Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Motivující a dynamické pracovní prostředí
  • 25 dnů dovolené a další zaměstnanecké benefity
  • Nástup – dle dohody

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Servis

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty