Kariéra

Making
Life
Easy

Reklamační technik

Hledáme nového kolegu do týmu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Odpovědnost za správné vyhodnocení reklamace s ohledem na oprávněnost z technického hlediska
  • Komunikace se zákazníky společnosti ve věci užívání zboží a správného určení popisu závady
  • Provádění oprav zboží a odpovědnost za jejich bezvadnost
  • Příprava a balení opraveného zboží k odeslání
  • Vedení nezbytné administrativy (evidenci neopravitelného zboží na pracovišti reklamací…)

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání v oboru elektro podmínkou
  • Praxe v oboru min.  1 rok
  • Oprávnění elektro Vyhl. 50 / 1978 Sb. § 6 (v případě, že je oprávnění propadlé zajistíme obnovu)
  • Základní uživatelská znalost práce na PC
  • Orientace na zákazníka
  • Manuální zručnost
  • Přesnost, pečlivost

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • Stabilní zaměstnání s pevnou pracovní dobou
  • Možnost zvýšení specializace v elektro oboru
  • 25 dnů dovolené
  • Další zaměstnanecké benefity (firemní akce, stravenky apod.)
  • Termín nástupu: IHNED

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Servis

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty