Kariéra

Making
Life
Easy

Referent nákupu a dopravy

Víte, jak se vypisují tendry na námořní dopravu? Nevíte, ale rádi byste se to naučili? Je Vám blízká práce administrativně – obchodního charakteru? Ozvěte se nám! Hledáme kolegu/kolegyni do týmu, který zajišťuje nákup sortimentu elektra ze zahraničí.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Odpovědnost za agendu dopravy (objednávky lodění a administrace v IS, cenová analýza nabídek, operativní komunikace s přepravci a logistickým centrem společnosti, smlouvy s dodavateli dopravy, schůzky, pravidelný reporting objemu zásilek za sledované období)
  • Administrativní a organizační podpora manažerovi oddělení Nákup (organizace schůzek, zápisy z porad a další dílčí úkoly)
  • Příprava podkladů pro zahraniční platby

POŽADUJEME:

  • Vzdělání a praxe – minimálně SŠ vzdělání s praxí v administrativě, logistice apod. cca 2 roky (ideálně VŠ vzdělání se zaměřením studia na dopravní logistiku)
  • Znalost MS Office
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Zkušenost v oblasti logistiky či námořní přepravy značnou výhodou, nikoliv však podmínkou
  • Zkušenost s prací v podnikovém informačním systému výhodou (Navision, SAP…)
  • Samostatnost
  • Spolehlivost, flexibilita
  • Komunikativní a organizační schopnosti
  • Ochota pracovat v týmu/týmového ducha

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím segmentu elektropříslušenství
  • Možnost osobního i profesního růstu v rámci pozice či do jiných obchodních směrů rámci firmy
  • Nástup – ihned
  • 25 dnů dovolené a další zaměstnanecké benefity (stravenky, firemní akce…)

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Nákup a logistika

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty