Kariéra

Making
Life
Easy

Referent dopravy

Společnost EMOS existuje na evropském trhu od roku 1991. Jsme moderní, obchodní firma, která vyrostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami ve Slovenské republice, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku. Nabízíme širokou škálu elektro zboží, určenou jak pro běžné uživatele, tak pro náročné profesionály. Společnými prvky všech produktů EMOS jsou funkčnost, spolehlivost a vysoká úroveň kvality. EMOS je rovněž exkluzivním distributorem značky GP Batteries na českém, slovenském, maďarském, slovinském a chorvatském trhu. Od roku 2022 jsou společnosti EMOS součástí nadnárodní skupiny Legrand, která je celosvětovým specialistou na elektrickou a digitální infrastrukturu a nabízí výrobky a řešení s vysokou přidanou hodnotou.
Nabízíme zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu. Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za agendu dopravy (objednávky lodění, cenová analýza nabídek, operativní komunikace s přepravci, příprava podkladů pro platby)
  • Agenda odpadového hospodářství (zpracování podkladů pro výkazy a refundace odpadového hospodářství)
  • Administrativa spojená se zaváděním nových položek a jejich vyřazováním z portfolia (zajišťování a zpracování podkladů týkajících se návrhů novinek/vyřazování a další administrativa spojená se zpracováním těchto dat)
  • Administrativní a organizační podpora manažerovi oddělení Nákup (organizace schůzek, zápisy z porad)

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s praxí v administrativě, logistice apod. cca 2 roky
  • Znalost MS Office
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Zkušenost v oblasti logistiky či námořní přepravy značnou výhodou, nikoliv však podmínkou
  • Zkušenost s prací v podnikovém informačním systému výhodou (Navision, SAP…)
  • Samostatnost
  • Spolehlivost, flexibilita
  • Komunikativní a organizační schopnosti
  • Ochota pracovat v týmu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím segmentu elektropříslušenství
  • Možnost osobního i profesního růstu v rámci pozice či do jiných obchodních směrů v rámci firmy
  • 25 dnů dovolené a další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravu, firemní akce…)

Nástup: Ihned

Místo výkonu práce: Přerov

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a přihlaste se formou zaslání strukturovaného životopisu na email: michaela.lupacova@emos.cz.

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Personální

Vhodné pro:
Absolventi

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michaela Lupačová

Tel: +420 581 261 125
Mob: +420 607 022 961
E-mail: michaela.lupacova@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

    Dokumenty ke stažení
    Všechny dokumenty