Kariéra

Making
Life
Easy

Projektový manažer Lighting

Jste zkušený obchodník a orientujete se v elektro produktech nebo osvětlení? Máte alespoň základní manažerské dovednosti? Pak Vás naše nabídka může oslovit. Hledáme zkušeného obchodníka pro realizaci prodeje u významných zákazníků v ČR zejména se zaměřením na řízení projektů v oblasti osvětlení. Budete součástí malého, ale efektivního týmu obchodníků, kteří se starají o vybrané TOP zákazníky naší firmy napříč Českou republikou.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Budete mít na starosti projektový prodej produktů z oblasti osvětlení
  • V oblasti projektových aktivit budete odpovědný za prodejní část v realizaci potenciálních projektů v segmentu světelných projektů. Velmi úzce budete spolupracovat s produktovým oddělení zejména při návrhu a realizace vhodného řešení pro obchodní, průmyslové objekty, veřejný sektor.
  • spolupráce s architekty, projektanty, zpracování cenové kalkulace apod, jejichž realizaci budete zajišťovat pomocí stávajících partnerů nebo přímo s investory
  • Jako specialista na světelné projekty budete úzce spolupracovat s obchodními zástupci jiných odbytových směrů, poskytovat jim technickou podporu, popř. přebírat a realizovat světelné projekty, které si vyžadují vyšší míru odbornosti
  • V případě jednodušších projektů si sám budete řešit výpočty (DIALUX…). V případě komplexnějších projektů Vám bude k dispozici technický tým.
  • Součástí Vaší práce bude i nezbytná administrativa (udržování přehledu potenciálních světelných projektů na trhu, analýza a vyhodnocení obchodní činnosti apod.)
  • Budete mít možnost se podílet na rozšiřování či úpravě produktového portfolia v segmentu světelných zdrojů a svítidel

PROFIL VHODNÉHO KANDIDÁTA:

  • Obchodní myšlení, vysoké pracovní nasazení a tah na branku
  • Prokazatelně úspěšné obchodní zkušenosti na pozici manažera pro klíčové zákazníky či obchodního zástupce (min. 2 roky) v oblasti projektového prodeje světel a světelných zdrojů s doložitelnými úspěchy v této branži podmínkou
  • Chuť na této pozici dlouhodobě pracovat a rozvíjet své schopnosti
  • SŠ, VOŠ, VŠ  (elektro obor výhodou)
  • Orientace na velkoobchodním trhu v segmentu elektro výhodou
  • Schopnost samostatně absolvovat obchodní jednání s významnými zákazníky
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost prostředí programu DIALUX výhodou
  • Řidičský průkaz sk. „B“ (aktivní řidič)
  • Chuť cestovat v rámci ČR

NABÍZÍME:

  • Práci v zaměstnaneckém poměru s vysokou mírou samostatnosti
  • Zázemí stabilní společnosti s jedinečným postavením na trhu a dlouholetou tradicí.
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení s bonusovou složkou mzdy
  • Možnost osobního i profesního rozvoje v rámci obchodní firmy s mezinárodním přesahem
  • Služební automobil (Škoda Octavia Combi) s možností soukromého využití
  • Notebook, mobilní telefon
  • 25 dnů dovolené a další zaměstnanecké benefity

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Produktový management

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty