Kariéra

Making
Life
Easy

Produkt marketing specialista – junior

Chcete se podílet na zavádění nových produktů z oblasti elektro pro evropské trhy? Máte systémový přístup a záleží vám na výsledku vaší práce? Přihlaste se k nám na pozici Produkt marketing specialista – junior a staňte se součástí týmu Produktového marketingu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Sběr a administrativa produktových informací od produktových manažerů a techniků, jejich implementace a aktualizace v informačních systémech (IS) včetně vyžádání chybějících dat
  • Zpětná kontrola zadaných úprav do informačního systému před jejich publikací
  • Kontrola a předání veškerých podkladů od produktových manažerů pro tvorbu produktově-marketingových materiálů a jejich předání k finálnímu zpracování na grafické oddělení
  • Kontrola podkladů od produktových manažerů pro výrobu obalů a jejich předání na DTP
  • Zajištění typografické korektury technických parametrů u marketingových materiálů
  • Kontrola vizuálního souladu obalů a jiných marketingových materiálů zadávaných produktovými manažery s grafickým manuálem, obalovou koncepcí aj.
  • Pravidelná a systematická revize produktových dat a fotografií uložených v IS
  • Pomoc při hledání marketingových benefitů pro výrobu prémiového obsahu na e-shop
  • Kontrola prémiového obsahu z produktově-marketingového hlediska (lifestyle fotografie, videa, ikony/piktogramy, rozšířené popisy)
  • Produktově marketingová asistence a podpora pro techniky a produktové manažery

Nemusíte mít hluboké znalosti a bohaté zkušenosti. Stačí, když vás tato problematika zajímá, máte chuť se učit a umíte být pečliví a systematičtí.

POŽADUJEME:

  • Vzdělání min. SŠ s maturitou (VŠ vzdělání marketingového nebo technického směru výhodou)
  • Praxe v marketingu alespoň 1 rok, v případě VŠ absolventů dostačuje doložitelná praxe na studentských projektech
  • Zájem o obor marketingu a e-commerce
  • Dobrá znalost Office 365, znalost MS Navision výhodou
  • Angličtina na úrovni středně pokročilý
  • Pečlivost a zodpovědnost za své výstupy
  • Technické myšlení výhodou

NABÍZÍME:

  • Zázemí ryze české stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Moderní zázemí a pracovní nástroje (HW, SW)
  • Další zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, firemní akce, stravenkový paušál apod.)
  • Možnost rozvíjet se a získávat zkušenosti v oblasti produktového marketingu
  • Reálná možnost kariérního růstu v oblasti řízení a vývoje produktu, marketingu apod.

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Produktový management

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

    Dokumenty ke stažení
    Všechny dokumenty