Kariéra

Making
Life
Easy

PPC a SEO Specialista

Zajímáte se o sledování trendů v oblasti e-commerce? Chcete více proniknout do specifik světa online prodeje? Pak možná hledáme právě Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

V oblasti PPC:

  • Kompletní správa PPC kampaní přes Google Adwords a Sklik
  • Tvorba strategie kampaní, jejich správa a optimalizace tak, aby zajišťovali maximální efektivnost
  • Komunikace se sesterskými společnostmi (HU, Si, SK, PL) za účelem vytváření kampaní i pro tyto země

V oblasti SEO:

  • Dodržování on-page faktorů na B2C shopu (pravidla Title, Description, H1, skladba URL)
  • Analýza klíčových slov k jednotlivým sortimentním kategoriím, případně položkám
  • Budování interního linkbuildingu
  • Monitorování pozic klíčových slov (např. Miner) a jejich analýza
  • Využívání nástrojů (např. Google Search Console) na kontrolu neporušenosti URL adres (404), správnosti indexování stránek vyhledávacími roboty atd.
  • Externí linkbuilding, tedy získávání/odebírání zpětných odkazů z relevantních webů/portálů
  • Komunikace se sesterskými společnostmi (HU, Si, SK, PL) za účelem správy SEO i pro tyto země

OČEKÁVANÉ DOVEDNOSTI:

  • ÚSO, ÚSV vzdělání
  • Prokazatelné praktické zkušenosti v oblasti PPC (Adwords, Sklik) a SEO
  • Pečlivost, samostatnost
  • Vztah k technickým produktů
  • Znalost AJ na úrovni B1
  • Znalost MS Office

NABÍZÍME:

  • Zázemí ryze české stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Dynamické pracovní prostředí v nově vzniklém e-commerce týmu
  • Další zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, firemní akce, stravenky, apod.)
  • Notebook, mobilní telefon
  • Nástup dohodou

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Obchod

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty