Kariéra

Making
Life
Easy

Obchodní zástupce (region Břeclav, Mikulov, Znojmo, Brno)

Baví Vás obchod?  Umíte jednat s lidmi? Nebojíte se vyhledávání a oslovování nových obchodních partnerů na poli B2B segmentu? EMOS spol. s r.o., dlouholetý lídr na trhu v oboru elektro příslušenství, hledá posilu do týmu obchodních zástupců v regionu Moravy.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Komplexní nabídka a realizace prodeje zboží současným a novým zákazníkům ve svěřeném regionu s důrazem na vyhledávání nových obchodních partnerů (B2B)
  • Získávání nových zákazníků
  • Pravidelný kontakt se zákazníkem
  • Zajištění správného vystrojení plánogramů u zákazníků ve svěřeném regionu
  • Analýza zákazníků z pohledu realizovaných odběrů, šíře odebíraného sortimentu apod.
  • Získávání veškerých informací o situaci na trhu se elektroprodukty
  • Vedení administrativy a aktualizace dat u svěřených zákazníků
  • Spolupráce při marketingových akcích

PROFIL VHODNÉHO KANDIDÁTA:

  • Obchodní myšlení, vysoké pracovní nasazení a tah na branku
  • Prokazatelně úspěšné zkušenosti na pozici obchodního zástupce (min. 2 roky) a chuť na této pozici dlouhodobě pracovat
  • SŠ, VOŠ, VŠ (elektro obor výhodou)
  • Orientace na maloobchodním trhu v regionu
  • Schopnost samostatně absolvovat obchodní jednání
  • Proaktivní přístup ve vyhledávání nových obchodních partnerů
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. „B“ (aktivní řidič)
  • Chuť cestovat v rámci svěřeného regionu
  • Odpovědnost za výsledky práce
  • Bydliště v uvedené lokalitě: Břeclav, Mikulov, Znojmo, Brno atd.

NABÍZÍME:

  • Práci v zaměstnaneckém poměru s vysokou mírou samostatnosti
  • Zázemí stabilní společnosti s jedinečným postavením na trhu a dlouholetou tradicí.
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení vázané na výkon (fixní mzda + bonusy z prodeje)
  • Možnost osobního i profesního rozvoje
  • Služební automobil i pro soukromé využití
  • Notebook, mobilní telefon
  • 25 dnů dovolené a další benefity
  • Nástup – dle dohody

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Obchod

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

    Dokumenty ke stažení
    Všechny dokumenty