Kariéra

Making
Life
Easy

Manažer pro klíčové zákazníky pro moderní trh (řetězce)

Hledáme zkušeného obchodníka se znalostí angličtiny, který by rád rozvíjel obchodní aktivity nejen v České republice, ale i s přesahem na vybrané zahraniční partnery (mezinárodní obchodní řetězce a sítě).

NABÍZÍME:

  • Práci v zaměstnaneckém poměru s vysokou mírou samostatnosti
  • Velmi atraktivní produktové portfolio žádané obchodními partnery
  • Vybudované zákaznické portfolio s potenciálem růstu
  • Podíl na tvorbě obchodní strategie i tvorbě produktu
  • Vynikající zázemí silné ryze české obchodní společnosti
  • Možnost osobního i profesního rozvoje v rámci obchodní firmy s mezinárodním přesahem
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení s bonusovou složkou
  • 25 dnů dovolené a další zaměstnanecké benefity

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Převzetí velmi dobře fungujícího portfolia zákazníků na poli moderního trhu
  • Návrhy a implementace prodejních akcí u zákazníků ve spolupráci s marketingovým oddělením
  • Zajištění pravidelného kontaktu se zákazníky zejména na centrálách řetězců (osobně, telefonicky, e-mailem)
  • Analýza zákazníků z pohledu realizovaných odběrů, šíře odebíraného sortimentu apod.
  • Vedení administrativy a aktualizace dat u svěřených zákazníků

OČEKÁVANÉ DOVEDNOSTI:

  • Obchodní myšlení, vysoké pracovní nasazení a tah na branku
  • Prokazatelně úspěšné obchodní zkušenosti na pozici manažera pro klíčové zákazníky či obchodního zástupce (min. 4 roky)
  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na úrovní B2 a vyšší
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. „B“ (aktivní řidič)
  • Chuť cestovat v rámci ČR

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Obchod

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty