Kariéra

Making
Life
Easy

Junior/juniorka on-line marketingu

Zajímáte se o sledování trendů v oblasti e-commerce? Chcete více proniknout do specifik světa online prodeje? Pak možná hledáme právě Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Správa PPC kampaní přes Google Adwords a Sklik pod dohledem naší specialistky na PPC, která Vás navíc kompletně seznámí a zaškolí v této problematice.
  • Komunikace se sesterskými společnostmi (SK, HU, Si, PL) za účelem navrhování a vytváření kampaní i pro tyto země (znalost těchto jazyků není nutná).
  • Analýza klíčových slov k jednotlivým sortimentním kategoriím, případně položkám.

Nemusíte mít znalosti v této problematice. Stačí, když vás tato problematika zajímá a budete mít chuť se učit.

PROFIL VHODNÉHO KANDIDÁTA:

  • VŠ, popř. SŠ vzdělání
  • Zájem o problematiku PPC (Adwords, Sklik)
  • Zájem o problematiku SEO výhodou
  • Ochota a zájem vzdělávat se v oblasti PPC a SEO
  • Vztah k technickým produktů výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office

NABÍZÍME:

  • Zázemí ryze české stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Moderní zázemí
  • Možnost získat cenné zkušenosti a znalosti v oblasti online prodeje
  • Dynamické pracovní prostředí v nově vzniklém e-commerce týmu
  • Další zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, firemní akce, stravenky, apod.)
  • Notebook, mobilní telefon
  • Nástup dohodou

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
E-commerce

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty