Kariéra

Making
Life
Easy

EMOS Absolventský program – Junior manažer logistiky

Hledáme talentované uchazeče do absolventského programu s potenciálem k dalšímu kariérnímu rozvoji na vedoucí pozice v oblasti skladové logistiky.

CO VÁS ČEKÁ?

Práce pod vedením zkušených managerů logistiky v oblasti řízení a rozvoje skladové logistiky. Budete mít možnost se aktivně zapojit do řízení a rozvoje jednoho z nejmodernějších logistických skladů na Moravě. Po důkladném zaškolení adaptaci očekáváme Váš aktivní přístup při zavádění nových technologií, včetně vlastních návrhů na zlepšení a na jejich uvedení do praxe.

Máme pro Vás nachystanou řadu projektů na další rozvoj našeho logistického centra, na kterých budeš aktivně participovat.

Ve své činnosti budete v úzkém kontaktu se zkušenými manažery.

KOHO HLEDÁME?

Hledáme šikovné absolventy s nadšením učit se novým věcem a předpoklady pro potenciální další růst ve firmě.

  • VŠ, VOŠ vzdělání (v oblasti logistiky výhodou, ale ne podmínkou)
  • Aktivní znalost angličtiny min. úroveň B1
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Analytické dovednosti
  • Prezentační a komunikativní dovednosti
  • Chuť na sobě dlouhodobě pracovat
  • Znalost práce na PC

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

Úspěšným absolventům programu nabízíme práci v oblasti řízení skladových procesů s reálnou možností kariérního růstu do středního a vyššího managementu firmy. Samozřejmě nabízíme zkušenosti a znalosti našich odborných zaměstnanců:

  • Zázemí stabilní společnosti s ojedinělým postavením na trhu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Osobní i profesní růst do pozice ve středním i vyšším managementu firmy
  • Motivující a dynamické pracovní prostředí
  • Další zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, firemní akce, stravenky, apod.)

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Logistika

Vhodné pro:
Absolventy

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty