Kariéra

Making
Life
Easy

Asistent prodejny

Hledáme nového kolegu, který rozšíří náš tým starající se o chod podnikové prodejny EMOS, Přerov.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajišťuje kontakt se zákazníky na prodejně a prodej zboží zákazníkům
  • Poskytuje zákazníkům odbornou pomoc a konzultace při výběru vhodných produktů (osobně i telefonicky)
  • Odpovídá za doplnění produktů, způsob vystavení a skladovou zásobu
  • Zajišťuje příjem zboží k reklamaci a výdej e-shop zakázek
  • V případě náročnějších požadavků, návrhu řešení a ceny pro zákazníka spolupracuje s vedoucím prodejny

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání (elektro zaměření výhodou)
  • Alespoň 2 roky praxe v prodejní činnosti
  • Zájem učit se a zdokonalovat v oboru
  • Spolehlivost, flexibilita
  • Komunikativní schopnosti
  • Prozákaznický přístup

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Zajímavou práci v rychle se rozvíjejícím segmentu elektropříslušenství
  • 8 hod. pracovní směny ve dnech pondělí až pátek (NE soboty a neděle)
  • Otevírací doba prodejny: pondělí až pátek 9:00 – 17:00 hod. (fyzická přítomnost na prodejně je předmětem domluvy s vedoucím prodejny)
  • Místo výkonu práce – Přerov
  • Nástup – ihned

Základní informace

Lokalita:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov, Česká republika

Úvazek:
Plný

Obor:
Obchod

Tuto pozici obsazuje

Mgr. Michal Gramblička
Tel.: +420 581 261 128
mobil: +420 606 639 779
E-mail: gramblicka@emos.cz

Nesplňuje pozice Vaše očekávání?

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře a objeví-li se zajímavá pracovní pozice, odpovídající Vašemu pracovnímu profilu, budeme Vás kontaktovat.

Dokumenty ke stažení
Všechny dokumenty